PACO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, sivá mat PC1012WRGR
PACO WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, sivá mat PC1012WRGR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC1012WRGR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PACO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x80x61 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 48.9800 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913999734 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | šedá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
IMALA WC kombi misa, Vortex Rimless, 61x35, 5cm, spodný / zadný odpad, biela PC107-111
expedícia do 8 dní154,05 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €
AVIS WC kombi, Vortex Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC106V
expedícia do 8 dní252,85 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €


