SANIVEX WC kombi, zvýšený sedák, Rimless, spodný/zadný odpad, biela
SANIVEX WC kombi, zvýšený sedák, Rimless, spodný/zadný odpad, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PC108WR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x85x63 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 630 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil, Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 48.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913134494 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
40,77 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INFINITY nádržka k WC kombi, biela PC105-112
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
INFINITY WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC105WR
expedícia do 8 dní221,58 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €

