INFINITY závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, biela mat
INFINITY závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF02004-2L |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 4 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 27.1100 kg |
| EAN | 8697687021828 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Kloziť vr. sedátka | Ano |
| Typ oplachu | Rimless |
| Dĺžka klozetu | nad 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
INFINITY bidet závesný, 36,5x53cm, biela mat 10NF41001-2L
expedícia do 8 dní306,69 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VEA závesná WC misa Rimless, 34,5x52cm, biela
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €


