INFINITY závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, stone grey
INFINITY závesná WC misa, Rimless, 36,5x53cm, stone grey
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF02005-2V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36,5x53 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8697687060698 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 27.1100 kg |
.
| Farba keramiky | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ABSOLUTE závesná WC misa, Rimless, 50x35 cm, biela 10AB02002
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €


