INKA odkladná keramická doska 12x35, 5cm, čierna lesk 341504
INKA odkladná keramická doska 12x35, 5cm, čierna lesk 341504
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341504 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 12x35,5 cm |
| Šírka | 120 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 2.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973668 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
INKA keramické umývadlo 40x40cm, čierna mat 341231
na objednávku317,35 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat 341131
na objednávku365,74 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INKA odkladná keramická doska 12x35, 5cm, biela 341501
na objednávku124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €


