INKA odkladná keramická doska 22x35, 5cm, voda 341634
INKA odkladná keramická doska 22x35, 5cm, voda 341634
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341634 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 22x35,5 cm |
| Šírka | 220 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Voda |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 4.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973781 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela 341101
expedícia do 8 dní293,53 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
INKA keramické umývadlo 40x40cm, čierna mat 341231
na objednávku317,35 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat 341131
na objednávku365,74 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
Mohlo by vás zaujímať
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
INKA odkladná keramická doska 12x35, 5cm, zebra 341533
na objednávku298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €


