INKA odkladná keramická doska 52x35, 5cm, biela 341801
INKA odkladná keramická doska 52x35, 5cm, biela 341801
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341801 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 52x35,5 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 8.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973866 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela 341101
expedícia do 8 dní293,53 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat 341131
na objednávku365,74 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen X-WALL-NR Polica do steny 90x30x10 s poličkou, čierna 1971903010S
expedícia do 10 dní160,40 €
Rea Zápustná polica pre vstavanie 30x45, kartáčovaná zlatá REA-05607
expedícia do 12 dní91,93 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €


