INKA odkladná keramická doska 52x35, 5cm, čierna lesk 341804
INKA odkladná keramická doska 52x35, 5cm, čierna lesk 341804
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-341804 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 52x35,5 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 8.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973873 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat 341131
na objednávku365,74 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
INKA keramické umývadlo 40x40cm, čierna mat 341231
na objednávku317,35 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela 341101
expedícia do 8 dní293,53 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
Mohlo by vás zaujímať
INKA odkladná keramická doska 12x35, 5cm, zebra 341533
na objednávku298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
280,71 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €


