INSIA držiak toaletného papiera s krytom, chróm IS007
INSIA držiak toaletného papiera s krytom, chróm IS007
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IS007 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| Rozmer | 137x130x66 mm |
| Šírka | 137 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934087 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
AIDA držiak toaletného papiera s krytom, chróm AI007
expedícia do 8 dní47,67 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, čierna XR732B
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
DIAMOND držiak toaletného papiera s krytom, bronz 1318-17
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera s krytom, chróm (104212012) XR702
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

