INSIA držiak uterákov 600 mm, chróm IS009
INSIA držiak uterákov 600 mm, chróm IS009
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IS009 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | INSIA |
| Rozmer | 656x50x87 mm |
| Dĺžka | 656 mm |
| Šírka | 656 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 87 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: jednoramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934032 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
X-SQUARE držiak uterákov 650mm, chróm (132204042) XQ403
expedícia do 8 dní44,83 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
COLORADO držiak uterákov 600x80mm, chróm 692160
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 100 x 70 cm, grafit, zlatá - 871-100-070-43-50
expedícia do 10 dní489,24 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 140 x 115 cm, priehľadná, čierna - 800-140-202-70-00-115
expedícia do 10 dní486,31 €
829,43 €
Pri platbe vopred iba 768,00 €

