ISHAPE zrkadlo 600x800mm, zaguľatené rohy, bez úchytu
ISHAPE zrkadlo 600x800mm, zaguľatené rohy, bez úchytu
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AG468 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ISHAPE |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90°, Na nalepenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 5.3030 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913827167 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠETKO NEVIDITEĽNE, montážne lepidlo, 80g 48507451
expedícia do 8 dní5,77 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
MONTACK LEPÍ VŠETKO OKAMŽITE, montážna páska 2,5mx19mm 48507240
expedícia do 8 dní7,01 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PIRI zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm PR600
expedícia do 8 dní268,98 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, biela lesk RIW050-0030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €


