RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, dub alabama RIW050-0022
RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, dub alabama RIW050-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW050-0022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 50x70x17 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Pravé |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 17.0000 kg |
| EAN | 8590913940583 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
BLUM nábytkový záves naložený, integr.tlmenie, vrátane krytiek, čierny onyx D-71B3550 53205
expedícia do 8 dní6,61 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
500,23 €
Pri platbe vopred iba 475,00 €
628,32 €
Pri platbe vopred iba 596,00 €
PIRI zrkadlo s LED osvetlením 60x80cm, senzor, 2700-6500K PR600S
expedícia do 8 dní299,58 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €


