RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW200-0022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 20x70x15 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 5.0000 kg |
| EAN | 8590913940606 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
RIWA galerka s LED osvetlením, 101x70x17cm, dub alabama RIW100-0022
expedícia do 8 dní433,71 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
RIWA galerka s LED osvetlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
expedícia do 8 dní338,71 €
Pri platbe vopred iba 321,00 €
Mohlo by vás zaujímať


