RIWA galerka s LED osvetlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
RIWA galerka s LED osvetlením, 60x70x17cm, dub alabama RIW060-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW060-0022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 60x70x17 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Pravé |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.5000 kg |
| EAN | 8590913940590 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
RIWA otvorená polica 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
524,44 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
FLOAT zrkadlo s LED podsvietením 600x800mm, biela 22572
expedícia do 8 dní331,95 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €


