RIWA galerka s LED osvetlením, 101x70x17cm, dub alabama RIW100-0022
RIWA galerka s LED osvetlením, 101x70x17cm, dub alabama RIW100-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW100-0022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 101x70x17 cm |
| Šírka | 1010 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| EAN | 8590913940569 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 20x70x15cm, dub alabama RIW200-0022
na objednávku83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
RIWA otvorená polica 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Vykurovací rebrík oblý 600x970 mm, biely, elektrický MT41E
expedícia do 8 dní180,00 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, čierny - W110-1200-600-6600-70
expedícia do 10 dní180,07 €


