RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, dub alabama RIW250-0022
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, dub alabama RIW250-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RIW250-0022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | RIWA GALERKY |
| Rozměr | 20x70x15 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 5.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913925689 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
RIWA galerka s LED osvetlením, 81x70x17cm, dub alabama RIW080-0022
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
Mohlo by vás zaujímať
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
286,76 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €


