JALOUSI vykurovacie teleso 600x1500mm, 900W, biela 1801-09
JALOUSI vykurovacie teleso 600x1500mm, 900W, biela 1801-09
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1801-09 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JALOUSI |
| Rozmer | 600x1500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 5.49 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 900 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 540 mm |
| Výkon | 900 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 14.4100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913803628 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FEDE vykurovacie teleso 1500x490 mm, 10 seg., čierna mat IR193
expedícia do 8 dní889,11 €
Pri platbe vopred iba 843,00 €
METRO vykurovacie teleso 600x1530 mm, chróm 0411-02
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €


