SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215mm, čierna mat IR702
SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215mm, čierna mat IR702
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR702 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOPHINA |
| Rozmer | 600x1215 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1215 mm |
| Objem | 6.90 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové, Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 623 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 25.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890529 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 600 W, čierna MOA-B-600
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
RETRO keramické umývadlo 56x46, 5cm, čierna mat 104531
expedícia do 8 dní437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
135,17 €


