JOAN WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela
JOAN WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-44845102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAMONA |
|---|---|
| Rozměr | 37x44,5 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120121 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
JOSE WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadný odpad, biela PS8812
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine JALTA WC sedátko, Soft Close, biela PBS103
expedícia do 8 dní24,75 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €

