JUMPER stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm JM003
JUMPER stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm JM003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JM003 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUMPER |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 141 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 7.650 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862946 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat
expedícia do 8 dní181,11 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
FORATA stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat FT003/15
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €


