SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm WD003BC
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm WD003BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD003BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6890 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963346 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FEDE vykurovacie teleso 1500x306 mm, 6 seg., čierna mat IR191
expedícia do 8 dní625,82 €
Pri platbe vopred iba 594,00 €
248,39 €

