KIRKÉ CRYSTAL stojanková bidetová batéria s výpustou, páčka kryštál, zlato KI03KZ
KIRKÉ CRYSTAL stojanková bidetová batéria s výpustou, páčka kryštál, zlato KI03KZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03KZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ CRYSTAL |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 2.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864445 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', zlato 2020ZL
expedícia do 8 dní62,26 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ICONIC stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF003B
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT003BC
expedícia do 8 dní184,43 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
FORATA stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat FT003/15
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €


