SPY stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat PY03/19
SPY stojanková bidetová batéria bez výpuste, zlato mat PY03/19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY03/19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935398 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL219
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm, 2 zásuvky, matná biela - 91A10-07047-2-BFF01
expedícia do 10 dní318,04 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 70 cm, 2 zásuvky, matne šedá - 91AX0-0700-470-2-62
expedícia do 10 dní253,25 €

