KIRKÉ WHITE stojanková bidetová batéria s výpustou, biela páčka, zlato KI03BZ
KIRKÉ WHITE stojanková bidetová batéria s výpustou, biela páčka, zlato KI03BZ
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03BZ |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KIRKÉ WHITE |
| Výška | 182 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 2.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844935 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', zlato 2020ZL
expedícia do 8 dní62,26 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA stojanková bidetová batéria s výpustou, zlato 3185
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
TURSI stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat TI003B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LATUS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

