SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm / čierna mat WD003CB
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm / čierna mat WD003CB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD003CB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7390 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952647 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 1200 x 600 mm, 487 W, chróm - W110-1200-600-00-01
expedícia do 10 dní163,23 €
446,91 €
Pri platbe vopred iba 423,00 €
393,60 €
Pri platbe vopred iba 373,00 €

