VERSI stojanková bidetová batéria, chróm RV003
VERSI stojanková bidetová batéria, chróm RV003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV003 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 158 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987588 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, chróm BB003
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať

