JUNO umývadlo 80x15x47cm, liaty mramor, biela, ľavé JU080
JUNO umývadlo 80x15x47cm, liaty mramor, biela, ľavé JU080
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JU080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | JUNO |
| Rozmer | 80x15x46 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913846892 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
JAPURA umývadlo 55x36 cm, liaty mramor, biela, zápustné 50135
expedícia do 8 dní130,92 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
ASTORIA umývadlo 55x37 cm, liaty mramor, biela 55033
expedícia do 8 dní127,01 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €


