KANAAL keramické umývadlo 100x40cm, verde mat
KANAAL keramické umývadlo 100x40cm, verde mat
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-574311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | KANAAL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x25x40 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8055596050405 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | zelená |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Deante PEONIA ZERO CBP_6WPW Závesné WC vrátane sedátka s funkciou bidetu 2v2
expedícia do 12 dní338,37 €
INFINITY CLEANWASH závesná WC misa, integrovaná batéria a bidet. spŕška, Rimless, 36,5x53cm, biela
expedícia do 8 dní368,92 €
5 424,15 €

