KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
KARE 100 nábytkové umývadlo 98x46 cm 17100
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-17100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KARE |
| Rozmer | 98x45,5 cm |
| Šírka | 980 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913872433 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
expedícia do 8 dní
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, dub strieborný DT100-1111
expedícia do 8 dní515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
670,30 €
Pri platbe vopred iba 636,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, 2 otvory pre batériu, biela
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
GODIVA umývadlo 96x44cm, bez otvoru pre batériu, liaty mramor, biela GU096-0
expedícia do 8 dní243,00 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €


