TRIANGL L asymetrická vaňa 180x120x50cm, biela 19611
TRIANGL L asymetrická vaňa 180x120x50cm, biela 19611
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-19611 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní
- Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej
- K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm
- Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 180x120x50 cm |
| Dĺžka | 1800 mm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 350.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 40 mm (Standard) |
| Hmotnosť / ks | 38.9100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729001072 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 800mm, zátka 72mm, chróm 71853
expedícia do 8 dní167,19 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515/890 mm, pár PO60-100
expedícia do 8 dní36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Podobný tovar
974,38 €
Pri platbe vopred iba 903,00 €


