FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 23cm, čierna mat FT118/15
FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 23cm, čierna mat FT118/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT118/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 3.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932298 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Podobný tovar
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MIXONA podomietková umývadlová batéria, chróm MG008
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat/chróm UT018BC
expedícia do 8 dní259,10 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
ULTRAMIX telo podomietkové dvojprvkové umývadlové batérie, hubica 20cm, zlato mat UT018G-1
expedícia do 8 dní314,51 €
Pri platbe vopred iba 298,00 €

