FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 20cm, čierna mat FT018/15
FORATA podomietková umývadlová batéria, dĺžka hubice 20cm, čierna mat FT018/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT018/15 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FORATA |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 3.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913931147 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Podobný tovar
DIMY podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat DM018BL
expedícia do 8 dní632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 10cm, chróm
expedícia do 8 dní242,59 €
SPY podomietková umývadlová batéria, čierna mat PY08/15
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna mat WD008B
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

