KARIA, VARESA 100x90 rohový panel, výška 11 cm, ľavý 51312L
KARIA, VARESA 100x90 rohový panel, výška 11 cm, ľavý 51312L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-51312L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 100x90x11 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel ľavý |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729056232 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
243,69 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, čierna - 800-085-202-70-00-080
expedícia do 10 dní359,27 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-085-104-97-00
expedícia do 10 dní270,92 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 70 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-085-202-04-20-070
expedícia do 10 dní441,72 €


