KARIA, VARESA 110x90 rohový panel, výška 11 cm, ľavý 59312L
KARIA, VARESA 110x90 rohový panel, výška 11 cm, ľavý 59312L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-59312L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 110x90x11 cm |
| Dĺžka | 1100 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 110 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel ľavý |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729056591 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 155 x 75 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-155-075-70-77-L
expedícia do 10 dní530,07 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 75 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-155-075-60-00-3S
expedícia do 10 dní662,60 €


