KASIOPEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1107-42
KASIOPEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1107-42
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1107-42 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KASIOPEA |
| Šírka | 155 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 40 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Prietok (3 bar) | 13.200 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800078 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
15,98 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Podobný tovar
KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KA42
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOTTA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna LT742B
expedícia do 8 dní75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
KASIOPEA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1107-41
expedícia do 8 dní44,23 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
RITMO podomietková sprchová batéria, box, 3 výstupy, chróm RT043
expedícia do 8 dní87,29 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €

