KERA sprchový stĺp s napojením na batériu, chróm SL430
KERA sprchový stĺp s napojením na batériu, chróm SL430
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SL430 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1280 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | K batérii |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 0.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877827 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Príslušenstvo
224,02 €
Pri platbe vopred iba 208,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Držiak pre sprchovú tyč 25mm, ABS/chróm 612.139.3
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
KASIOPEA nástenná sprchová batéria, chróm 1107-11
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
AQUALINE 35 nástenná sprchová batéria, rozstup 150mm, chróm 52126
expedícia do 8 dní38,08 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať


