Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 120x90x2cm, creta mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 120x90x2cm, creta mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46120908 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 120x90x2 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353148 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
| Materiál | keramika |
Príslušenstvo
115,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ALCA AVZ101S-R121R Vonkajší žľab štrbinový s asym. revíznym nástavcom 100, pozink. oceľ
na objednávku187,85 €
ALCA AVZ103R-R403 Vonkajší žľabový vpust pre AVZ103 s kov. rámom a kompozit. roštom C250
na objednávku114,55 €
ALCA AVZ101S-R321R Vonkajší žľab štrbinový s asymetrickým revíznym nástavcom 100, nerez
na objednávku278,29 €

