Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 170x80x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 170x80x2cm, agave mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46170804 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 170x80x2 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353315 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
119,13 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ALCA AVZ101-R124 Vonkajší žľab štrbinový so symetrickým nástavcom 160 mm, pozink. oceľ
na objednávku168,84 €
27,40 €
ALCA AVZ101S-R123R Vonkajší žľab štrbinový so sym. revíznym nástavcom 100, pozink. oceľ
na objednávku187,85 €

