Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 200x100x2cm, čierna mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 200x100x2cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46201026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 200x100x2 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168321 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MANHATTAN dlažba Sand 60x120 (1,44 m2) MAH006
expedícia do 8 dní39,61 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
MANHATTAN dlažba Graphite 60x120 (1,44 m2) MAH008
expedícia do 8 dní39,61 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €

