Vaničkový sifón, priemer otvoru 90mm, DN40, nízky, krytka čierna mat
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90mm, DN40, nízky, krytka čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PILDSR226 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168697 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ALBRECHT vykurovacie teleso 400x930mm, stredové pripojenie, chróm 600.111.1
expedícia do 8 dní111,44 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €


