Vaničkový sifón, priemer otvoru 90mm, DN40, nízky, krytka chróm
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90mm, DN40, nízky, krytka chróm
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PILDSR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937812786 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 135 x 95 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-095-70-70-L
expedícia do 10 dní527,14 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 135 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8151-135-095-50-00
expedícia do 10 dní391,68 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 135 x 95 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-135-095-95-00
expedícia do 10 dní527,14 €

