Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 200x80x2cm, čierna mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 200x80x2cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46200826 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 200x80x2 cm |
| Délka | 2000 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168284 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Next L s jedným krídlom 80 x 150 cm, čierny rám, ružové zlato - 895-080-000-03-70-60
expedícia do 10 dní167,87 €
Mexen Next vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm, mráz, biela - 895-080-000-00-30-20
expedícia do 10 dní121,60 €
Mexen Next vaňová zástena jednokrídlové 80 x 150 cm, grafit, chróm - 895-080-000-00-40-01
expedícia do 10 dní121,60 €

