Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 80x70x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 80x70x2cm, agave mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46080704 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 80x70x2 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352844 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | keramika |
Príslušenstvo
119,13 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar-B L ľavý výklopný 80 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 832L-080-080-65-00-L
expedícia do 10 dní439,16 €
Mexen Rio štvorcový sprchovací kút 80 x 80 cm, mráz, zlatá - 860-080-080-50-30
expedícia do 10 dní223,21 €
Sprchovací kút Mexen Mist T s pravými pántami 80 x 80 cm, čierny rám, čierna - 8A4T-080-080-70-70-P
expedícia do 10 dní371,35 €

