Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 80x70x2cm, cenere mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 80x70x2cm, cenere mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46080717 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 80x70x2 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 20.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352851 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | keramika |
Príslušenstvo
115,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L Duo 2dielna posuvná vaňová zástena 150 x 150 cm, grafit, kartáčovaná meď - 896-150-003-42-65
expedícia do 10 dní589,45 €
Vaňová zástena Mexen Next L s jedným krídlom 100 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 895-100-000-03-00-65
expedícia do 10 dní179,80 €

