Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 90x70x2cm, agave mat
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 90x70x2cm, agave mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-46090704 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 90x70x2 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 20 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352899 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
119,13 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 80 x 80 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-080-080-70-00-P
expedícia do 10 dní386,11 €
SAT Sprchové dvere SIKOTEXL80CRT+ pev. stena 80 SIKOTEXL80STENA80
expedícia do 4 dní579,43 €
Pri platbe vopred iba 485,00 €
Mexen Velar Duo posuvný sprchovací kút 80 x 80 cm, matný, chróm - 871-080-080-32-01
expedícia do 10 dní501,03 €

