Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 90x70x4cm, biela ExtraGlaze
Keramická sprchová vanička, obdĺžnik 90x70x4cm, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-47090711 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | EXTRA FLAT |
| Rozměr | 90x70x4 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 40 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Vlastnosti | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 25.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015168352 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | keramika |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea Spádová lišta sprchovej vaničky 140cm, kartáčovaný nikel REA-K3221
expedícia do 12 dní30,44 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Rea Predná lišta sprchovej vaničky 130cm, kartáčovaná zlatá REA-K4302
expedícia do 12 dní37,64 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €

