Vaničkový sifón, priemer otvoru 90mm, DN40, nízky, keramická krytka biela
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90mm, DN40, nízky, keramická krytka biela
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-PILCSR11 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016992 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
ZOE keramické umývadlo 37x18 cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat AR495B
expedícia do 8 dní115,62 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
Umývadlo Jika Lyra Plus 45x37 cm otvor pre batériu uprostred H8153820001041
expedícia do 4 dní40,73 €

