Keramické umývadlo 35x28cm 91351
Keramické umývadlo 35x28cm 91351
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-91351 |
Vlastnosti
| Značka | EGE VITRIFIYE |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 35x14x28 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 5.5730 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8694675085695 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
AQUALINE 35 stojánková umývadlová batéria, bez výpuste, chróm 52102
expedícia do 8 dní28,18 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Podobný tovar
Aqualine Keramické umývadlo 40x25 cm, biela 4000
expedícia do 8 dní37,16 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, nerez SP010
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Blanco LATO 525814 dávkovač saponátu chróm / biela
expedícia do 4 dní64,44 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €


