Keramické umývadlo 51x22cm 10TP70051
Keramické umývadlo 51x22cm 10TP70051
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10TP70051 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 51x16x21,5 cm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 215 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687065013 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať


