Keramické umývadlo rohové 41x18x41cm, nábytkové 1601-40
Keramické umývadlo rohové 41x18x41cm, nábytkové 1601-40
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1601-40 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 40x19x40 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Rohové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Rohové |
| Hmotnosť / ks | 7.9650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949449 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
7,81 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ZOJA umývadlová skrinka rohová 39x74x39 cm, biela 50345
expedícia do 8 dní133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA doska DTDL 141x1, 8x46, 5cm, dub Alabama CR141-2222
expedícia do 8 dní86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Doska DTDL 830x18x440mm, borovica rustik DT083-1616
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €


